Easycopter V4.5 COLIBRI

Létání s dourotorovým RC vrtulníkem vám přijde už moc jednoduché? Chcete zkusit opravdové vrtulníky s klasickou konstrukcí, ale máte strach zda to zvládnete? Nebo chcete hned začít létat s vrtulníky klasické konstrukce? Tak to je tu pro vás Easycopter V4.5 COLIBRI PRO.

Tento vrtulník má hmotnost pouhých 28g, což vám umožní létat i doma a to bez rizika poškození modelu či věcí v jeho okolí. Díky opravdu nízké hmotnosti model vydrží nejeden pád či necitlivé přistání. Klasická jednorotorová konstrukce zajišťuje výbornou ovladatelnost, při velmi živém letovém projevu. Vrtulník opravdu živě a citlivě reaguje na řídíci povely. Vrtulník má tak mnohem blíže k pravému vrtulníku, ale díky možnosti přepínání velikosti výchylek je snadno ovladatelný i pro úplné začátečníky. Prostě nejprve začnete s malými výchylkami, kdy je vrtulník stabilnější a na řídící povely reaguje mírněji. A jakmile zvládnete základy řízení, přepnete na plné výchylky a užijete si rychlý let s ostřejšími reakcemi.

O pohon se starají dva elektromotry, hlavní nosný a vyrovnávací na ocasu. Ovládání Easycopter V4.5 COLIBRI PRO zajišťuje řídící jednotka, která v sobě skrývá nejen regulátory pro motory nosného a vyrovnávacího rotoru a přijímač, ale i serva pro ovládání cykliky a gyroskop. Energii dodává LiPol akumulátor s kapacitou 120mAh. K modelu dostanete i vysílač pracující na frekvenci 2,4GHz, který umožňuje během chvíle přepnutí mezi modem 1 či 2, vrtulník je tak vhodný pro každého. Vysílač je vybaven displejem, který znázorňuje , které výchylky jsou zapnuté, pozici digitálních trimů apod. Pohonná baterie vrtulníku se nabíjí ve slotu ovladače.

Příspěvek byl publikován v rubrice RC vrtulníky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.